JUSTICE FOR ALL

24.06.2008 20:28

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaargghhhhhhhhhhh

nevím,co říct, přeberte si to sami:

au! au!

Například - Mám takový pocit, že tady není co psát. Co ještě chcete dodat k Madonně? Její "Confessions On A Dancefloor" bylo očekáváno s napětím, jako každé její album, a rozhodně nezklamalo. V Madonnině diskografii je to určitě nejlepší album nového tisíciletí a jedno z nejlepších vůbec.

nebo - Jednoho krásného dne se sejdou kulturologové, žurnalisté a historici a budou se snažit stvořit vědecký diskurs, který bude popisovat naši dobu. Dlouho budou tápat nad tím, co všechno do něj zařadit, zda lze dnešní epochu pojmenovat jako postmodernu (o které neví nikdo nic), budou se přít o epochální události a osoby, ale v jednom bude jisto. Madonna v něm bude zastávat jasnou a neotřesitelnou pozici, daleko před Salmanem Rushdiem....

a ještě do třetí nohy - Madonna sama tvoří valnou část dnešní pop-kultury a hýbe a hýbala módou, společností, hudbou, médii. Je jedinou umělkyní (a možná umělcem vůbec), která dokáže dokonale kontrolovat sama sebe a řídit každý směr, kterým se ubírá. A je svá, nikdy se nezpronevěřila své vizi a na "Confessions On A Dancefloor" se vrací ke svým kořenům.

 

Například - Kanadská zpěvačka Céline Dion se po pěti letech vrátila na koncertní pódium. V Praze se představí 26. června, a to i s novým přídomkem Autorka nejhorší hudební coververze, který jí přiřknul časopis Total Guitar.

nebo - Magazín Total Guitar označil coververzi skladby AC/DC You Shook Me All Night Long v podání Dion za "svatokrádež". .

a ještě do třetí nohy - Čeští fanoušci mohou pouze doufat, že zpěvačka svůj cover kapely AC/DC You Shook Me All Night Long  nezařadí do programu svého pražského vystoupení ve čtvrtek 26. června.

 

 

No myslím si, že by nebylo od věci si oba  hity (nebo+s)poslechnout:

  MADO NNA                                         DION

Zdá se mi, že je nepochybné, že z obou představených smutných hrdinek, zpívá pouze jedna, ale recenzenti rozhodně nepoznali, která.

Prev: RUSTED ICONS OF POST MODERN TIMES
Next: DISKANTI A FRIKULÍNI (geneze)

WELCOME!

I´LL

THINK
OF YOU
 EVERY 

STEP
OF THE WAY.

 

..

  

. .