MYŠLENKY O ŽRÁDLE PRO PODLIDI

12.07.2017 21:28

Tiskovku o žrádle pro podlidi už jsi viděl???

Tak se podívej, zkoušejí nás jako krysy, navzdory tomu že už jsme EU žádali, aby se s tím přestalo.

Jde o to, že jsme se konečně připojili k Bulharům, kteří už léta tvrdí, že EU podporuje stav, při kterém do Maďarska, Bulharska a slovanské části Evropy přicházejí potraviny (a nejen) prodávané za stejnou nebo vyšší cenu než např. v Německu, které však mají výrazně šitovější složení (konzervanty, náhražky a palmové oleje) a jsou při stejném balení v některých případech až o čtvrtinu menší než zboží prodávané v západních státech a potvrdili to laboratorním srovnáním vzorků zboží..., přičemž nešlo o to zjistit fakt samotný, ale zjistit, zda naše předchozí upozornění na tento stav vedla k ukončení toho podrazu.

Nejde o to, že jsme blbci. Jde o to, že ani okupace armádami států Varšavské smlouvy nás nepřipravila na to, že by se nás někdo pokusil dlouhodobě krmit  šitem a vydělávat na nás tímhle pro naše zdraví a budoucnost nebezpečným způsobem. Navíc opravdu nejde o to, že někdo něco takového udělal, ale o to, že přestože byl námi na vládní úrovni požádán, aby s tím přestal, klidně, sebejistě a bez obav z potrestání v tom pokračoval dál a bulharské protesty, které trvají o několik let déle než naše klidně ignoroval. Je to dost dobrý důkaz toho, že někoho prostě myšlenka, o tom, že my podlidi si normální žrádlo nezasloužíme, stále ještě ani po více než sedmdesáti letech neopustila. Jedno z mých oblíbených alb se k tomu svým titulem vyjadřuje docela přesně: „ The Natives Are  Restless“

Vzniká tu paradox negativu. Jestliže sovětští okupanti kdysi žrali to, co my, není mi jasné, proč by nás měli partneři v EU a spojenci v dalších organizacích tímhle způsobem podvádět. Tím spíš, že jestliže někdo cíleně nahrazuje v našich potravinách některé složky palmovým olejem, umělými sladidly a konzervanty a sám na svém trhu to nedělá.

Byl jsem totálně vytočenej, během tý tiskovky jsem skoro zvracel....

 

Možná by nebylo od věci připomenout slova klasika:
"Vy Češi jste stádo domýšlivých sviní a my vám ten hřebínek brzy srazíme. Žrát budete to, co se vám do koryta naleje..."
Karel Ptáčník - Ročník jedenadvacet, SPN Praha 1965, str. 19
WELCOME!

I´LL

THINK
OF YOU
 EVERY 

STEP
OF THE WAY.

 

..

  

. .