TEST INTELIGENCE A LOGICKÉHO ÚSUDKU

05.06.2010 20:05

 

Tak v tomto článku jsem připravil test, jak je zřejmé z nadpisu, jde o test, který má ověřit inteligenci a schopnost logického úsudku. Vzhledem ke stále rostoucí popularitě agentury SCIO mezi žáky a studenty snad neudiví, že položená testová otázka je stejně přihlouplá a diskutabilní, jako jsou testové otázky ve scio testech:

Tak tedy milý řešiteli, budou ti předloženy tři články z tisku. Tvým úkolem je rozhodnout, které z těchto tří textů jsou pravdivé a které, řečeno krásnou metaforou, jsou novinářská kachna neboli naprostý blábol.

____________________________________________

A)

 

Vážení spoluobčané,

Vlna chřipkových onemocnění zasáhla většinu zemí na celém světě včetně České republiky. Světová zdravotnická organizace (WHO) proto vyhlásila 11. června 2009 šestý stupeň pandemie. V současné chvíli je průběh chřipkových onemocnění na území naší republiky stabilizovaný, avšak odborníci varují, že další vlna pandemické chřipky může Českou republiku kdykoli zasáhnout. Proto je očkování proti pandemické chřipce stále nejúčinnějším druhem prevence. Vzhledem k tomu, že i v období let 2010-2011 se stále očekává cirkulace pandemického viru A(H1N1), byl tento virus WHO zařazen jako jeden z kmenů i do sezónní chřipkové vakcíny pro období let 2010 – 2011.

 

V souladu s postupem ostatních evropských států a na základě jednání Ústřední epidemiologické komise, rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a usnesením Vlády ČR je nyní tato vakcína bezplatně dostupná pro veškeré obyvatelstvo. Chtěla bych Vás ujistit, že vakcína, kterou mají k dispozici čeští lékaři, je zcela bezpečná, což prokázaly i dosavadní klinické studie a více než 70milionů očkovaných touto vakcínou na celém světě.  Věřím, že Pandemický portál vám zodpoví veškeré vaše otázky a přinese vám dostatek informací o prevenci a léčbě chřipkových onemocnění. Zároveň na vás apeluji, abyste nepodceňovali chřipková onemocnění a nechali se včas očkovat.

zdroj: 

Dana Jurásková

ministryně zdravotnictví

 

____________________________________________

B)

Primární motiv stojící za níže uvedenou zločineckou aktivitou je také primární příčinou většiny vražd v dnešním světě, a tento motiv je jednoduchý: VELKÉ PRACHY. Miliardy dolarů tekoucích zisků z vládních kontraktů po celém světě.  

DŮKAZY :

Aby se tak obrovské zisky plynoucí z vykonstruované globální chřipkové pandemie mohly zrealizovat, vyžaduje si to samozřejmě podrobné plánování. Musí být zažádáno o patenty chránící vlastnictví vakcíny proti chřipce a musí být zajištěny dříve, než je pandemický virus vypuštěn, aby se minimalizovala konkurence a maximalizoval zisk. Při biologickém útoku této povahy je načasování extrémně důležité. Skutečně, důkazy jsou jasné a Novartis zažádala o takový patent 4. listopadu 2005 a Americký patentní úřad tuto žádost přijal a vydal americký patent č. 20090047353 na „dělenou vakcínu proti chřipce s pomocnými látkami“ dne 19. února 2009.

S tímto, nyní zajištěným, patentem mohli nyní konspirátoři bez problémů vytvořit poptávku po jejich „nové“ dělené vakcíně proti chřipce tím, že vypustili pandemický virus „nové“ dělené chřipky (kombinující více virů) z vojenské laboratoře do nic netušícího lidského hostitele.

( https://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/06/17/AR2009061703271.html)

Úderné titulky o tak zvané „prasečí chřipce“ dnes jsou ve skutečnosti o rekombinačním či „děleném“ viru chřipky skládajícím se z kmene A ptačí chřipky (H5N1), prasečí chřipky (H1N1) a několika kmenů lidské chřipky (H3N2). A podobně jako zabijácká chřipka z r. 1918, která zabila bezpočet milionů lidí, byla rekombinantem či „děleným“ virem chřipky složené z ptačí chřipky, prasečí chřipky a mnoha kmenů lidské chřipky.

ZLOČINNÁ ČASOVÁ POSLOUPNOST :

Zločinná časová posloupnost začíná v r. 1997, kdy dr. Jeffrey Taubenberger dal dohromady tým genetiků a mikrobiologů, aby zanalyzovali strukturu genomu, a pak zreprodukovali to, co jsou pravděpodobně nejsmrtonosnější virové struktury, se kterými se kdy svět od doby zabijácké chřipky v r. 1918 setkal. Taubenberger dokončil svoji práci počátkem roku 2005, pak okamžitě opustil místo v americké armádě ve Fort Detrick, aby nastoupil na mnohem lukrativnější pozici u Národního institutu zdraví. Jeho novým cílem bylo vytvořit VAKCÍNU proti stejné zabijácké chřipce z r. 1918, kterou on a jeho tým, o pouhých několik měsíců dříve, úspěšně „zpětně vytvořil“. 

... soustředěné kriminalistické vyšetřování by pravděpodobně odhalilo prima facia důkazy, že Taubenberger ve skutečnosti, když byl zaměstnán u NIH,  pracoval pro Novartis a byl velmi pravděpodobně primárním autorem prozatímní“ patentové žádosti Novartis z 6. listopadu 2005. Na straně 2, v odstavci 32 patentu stojí, cituji: „Virus chřipky (proti kterému má „objevená vakcína“ chránit) může být složeným kmenem a mohl být získán pomocí technik reverzní genetiky.“ Zbytek odstavce pak pokračuje velkými podrobnostmi ohledně skutečného mechanismu, jak byl pandemický virus skutečně vytvořen Taubenbergerovým týmem z Fort Detrick. Při nejmenším autor patentové žádosti musel studovat různé Taubenbergerovy zveřejněné zprávy o jeho práci ve Fort Detrick, protože slovosled a odborné argumenty jsou fakticky doslovné. 

Navíc tento odstavec je ještě více průkazný díky slovům „mohl být získán“. Kdo „získal“ tento virus a z jakého důvodu byl „získán“? Mějte na paměti, že CDC a HHS nechaly Američany uvěřit, že propuknutí pandemie je zcela „přirozené“, takže jak je pak možné, že Novartis o tom věděla předem do té míry, že vyvinula vakcínu za tak naprosto DOKONALÉHO NAČASOVÁNÍ?

SHRNUTÍ:

.... Novartis Pharmaceuticals z Basileje ve Švýcarsku konspirovala spolu se zkorumpovanými „vědci“ z Institutu patologie americké armády ve Fort Detrick v Marylandu, aby vytvořili „nový“ kmen viru „chřipky“ zbraňové kvality, prostřednictvím „reverzního inženýrství“ u smrtícího kmene z r. 1918, kterýžto kmen byl ve zlém úmyslu a tajně vypuštěn do světa v březnu a dubnu 2009 za primárním účelem vytvořit celosvětovou paniku dožadující se očkovacího materiálu Novartis.

zdroj:

www.novadoba.estranky.cz

 

____________________________________________

C)

 

PRASEČÍ CHŘIPKA A PHARMAFIE

Vědci, kteří radili vládám  hromadit léky pro případ pandemie prasečí chřipky, obdrželi platby od farmaceutických firem, které na dodávkách léků profitovaly.

Vyšetřování vedené Brittish Medical Journal a Bureau of Investigative Journalism zjistilo, že trojice vědců, která napsala klíčové směrnice Světové zdravotnické organizace WHO, obdržela platby od farmaceutických firem Roche (vyrábí lék Tamiflu) a GlaxoSmithKline (vyrábí lék Relenza). 

Zpráva odhaduje, že zisk který na základě doporučení a směrnic WHO farmaceutičtí giganti získali činí více než 4,8 miliardy liber. Doporučení WHO totiž vedla vlády k hromadění vakcín a antivirotik pro předpokládanou pandemii, ke které však nedošlo. Jednou z mála evropských zemí, které neuposlechly doporučení WHO se stalo Polsko. V kontrastu s přístupem Polska Británie na základě varování , že může být až 65 tisíc obětí prasečí  chřipky, už utratila miliardu liber za zásoby vakcíny a nyní se pokouší vymanit se z kontraktů na její nákup.

Směrnice WHO pro použití antivirotik byla napsána profesorem Fredem Haydenem, který přiznal, že byl placen firmami Roche a GSK za konzultace a přednášky i v době, kdy byla zmíněná směrnice připravována a publikována. Doktor Arnold Monto, který je autorem části  té části WHO směrnic, kde se plánuje užití vakcín v případě propuknutí pandemie, je placeným konzultantem  firem Roche a  GlaxoSmithKline. Profesor Karl Nicholson který je autorem části směrnice nazývané Pandemická chřipka je také sponzorován firmami Roche a GlaxoSmithKline.

Ukázalo se, že více než polovina vědeckého poradního sboru vlády pro otázky  prasečí chřipky má pevné vazby na farmaceutické firmy, kterým vyhlášení stavu pandemie přineslo obrovské zisky.

zdroj:

Morning Star

Brittish Medical Journal

-------------------------------

Tak řešiteli,  teď určitě čekáš správnou odpověď. 

Tak dobrá, něco odpovím, ale asi to nebude to, co bys chtěl slyšet.

A)

Tak první článek je zcela nepochybně mystifikace, tedy nepravda.

B)

Tohle má možná k pravě docela blízko, ale prokázat nebo ověřit to samozřejmě není v silách obyčejného smrtelníka, a tak je na každém, zda tomu bude věřit, nebo ne.

C)

"Cééé" je správně, tedy pravda.

WELCOME!

I´LL

THINK
OF YOU
 EVERY 

STEP
OF THE WAY.

 

..

  

. .