THE SON OF THE STAR

28.04.2008 19:17

сергей  сергейевич  бодров / SERGEJ SERGEJEVIČ BODROV 

 

 

 

Jo, nelze než přiznat, že mi je sympatický. Vždyť taky kdo by nechtěl Bratra, který dokáže zařídit ale naprosto všechno. A taky jsem měl pocit, že jsem tomu, jak skvělý v tom filmu byl, dobře rozuměl, protože jsem se úplně stejně jako v tom příběhu on taky vracel z vojny. A nakonec jsem ho viděl jako Kavkazského zajatce a tam mi dokonce tekly slzičky, což vypadá asi dost divně, bulit u filmu, protože je to přece vždycky jenom jako...  No ale poslední zprávy, co o něm mám nejsou jen jako. Jsou smutný a jsou doopravdy:

V průběhu jara a léta 2002 připravoval scénář ke svému novému filmu, měl to být mystický příběh ze současnosti, v němž si měl zahrát i titulní roli. V září se vydali natáčet do Severní Osetie. 20. září, hned druhý den natáčení celý štáb smetla lavina a pod ledovcem, který podle vědců neroztaje dříve než za dvanáct let, zůstalo na padesát členů natáčecího štábu. Podle některých pramenů zůstavá nadále nezvěstných více než sto lidí, mezi nimi i Sergej Bodrov mladší.(в сентябре 2002 года в горах Северной Осетии при сходе ледника погиб сын режиссера Сергей Бодров-младший. Шаманы уверены, что это дух Чингисхана продолжает собирать жертвы....)

Je řada lidí, kteří si Sergejovu nenadálou a krutou smrt vysvětlují velmi zvlášním způsobem. Mohl by  být opravdu potrestán za to, že jeho otec natočil velkofilm o Čingischánovi??? K  úvahám o celá  staletí překonávajících kletbách mám celkem daleko, ale jisté je, že další drsné příběhy o moderních gangsterech, které by se mi uložily do paměti tak silně jako ty, ve kterých hrál on, už neuvidím.

 

Asi nejsem sám, komu se po něm stýská, protože ruská senzibilka ADELINA KARAEVOVÁ tvrdí, že Sergej je stále živý a zdravý...

 

Apr 28, '08 4:24 PM  for everyone

Prev: COME TOGETHER!
Next: VZPOMÍNKY - 1. část

WELCOME!

I´LL

THINK
OF YOU
 EVERY 

STEP
OF THE WAY.

 

..

  

. .